Ważne wydarzenie - Konferencja Optometria 2015

Poradnik użytkownikaJednym słowem:
Redakcja Serwisu ZroweOczy.org wraz z dystrybutorem soczewek kontaktowych ZEISS serdecznie zapraszają na konferencję Optometria 2015

Ważne wydarzenie - Konferencja Optometria 2015screen z konferencji

Organizator Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki (PTOO) informuje że konferencja odbędzie się:
20 – 22 marca 2015 roku w Warszawie w Hotelu Warsaw Plaza. Tutaj możesz sprawdzić dojazd.

Główne tematy konferencji adresowanej do optometrystów, lekarzy okulistów, kontaktologów , optometrystów to:

  • Kontaktologia (zagadnienia związanie z soczewkami specjalistycznymi, multifokalnym oraz soczewkami indywidualizowanymi)

  • Terapia wzrokowa (badanie dzieci, postępowanie w krótkowzroczności, rehabilitacja neuro-optometryczna, zaburzenia akomodacji)

  • Słabowidzenie (badanie i rehabilitacja osób słabowidzących)

Najciekawsze zagadnienia, dotyczące soczewek kontaktowych interesujące dla ich użytkowników zostaną opracowane i umieszczone na łamach naszego serwisu.

Interesujące dla użytkowników soczewek może okazać się fakt ze na konferencji przybędzie 2 prelegentów z Niemiec, którzy zaprezentują nową soczewkę multifokalną ZEISS. Soczewka multifokalna to soczewka przypominająca konstrukcją okulary progresywne łączy moce do dali z mocami do czytania. Idealne rozwiązanie dla osób posiadających 2 pary okularów (lub/i addycję) które do tej pory z tego powodu nie zdecydowały się na użytkowanie soczewek. - już wkrótce obszerne wyjaśnienie tego tematu.

Warto zapoznać się z:
Informator ogólny o konferencji ”optometria 2015” Pobierz
Program konferencji Pobierz
Zapisy Zapisz
Wszystkie artykuły