Darmowe badania wzroku - dla studentów

Poradnik użytkownikaJednym słowem:
Zaczął się nowy rok akademicki, a wraz z nim rusza kolejna akcja bezpłatnych badań wzroku na krakowskich uczelniach. Dokładny terminarz można znaleźć na stronie

Darmowe badania wzroku - dla studentów

darmowe badanie wzroku
Sponsor artykułu:AKCJA „BEZPŁATNE BADANIE WZROKU” DLA STUDENTÓW

CEL AKCJI

Celem akcji jest zwrócenie uwagi na istotny problem jakim jest pogarszający się stan wzroku wśród studentów, a tak że poszerzenie wiedzy na temat soczewek kontaktowych.

BADANIE

Badanie wykonywane jest komputerowo za pomocą autorefraktometru. Użycie komputera podczas badania znacznie przyśpiesza jego przebieg. Dzięki czemu podczas kilku godzin możemy przepadać nawet 400 pacjentów. Badanie to jest bardzo komfortowe: pacjent nie musi odpowiadać na żadne pytania i oszczędza czas, ponieważ badanie trwa kilkanaście sekund. Po odbytym badaniu każdy pacjent otrzymuje wynik swojego badania oraz dalsze wskazówki dot. kolejnych etapów ewentualnej korekcji wady wzroku. Każdy student spotka się z indywidualnym podejściem może również zapoznać sie z szeroką ofertą soczewek kontaktowych marki ZEISS.

LOTERIA

Podczas badań każdy student może wziąć udział w loteria i wygrać wspaniałe nagrody. Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy zgłosić się do asystenta po odbytym badaniu i wypełnić krótką ankietę konkursową.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do skorzystania z badań oraz do wzięcia udziału w loterii. ORGANIZATOR AKCJI MOZART OPTYK
Wszystkie artykuły